Żyrandol ALICE PINK 5xE14
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GWINT | E14 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 1.82kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 620 mm |
| MATERIAŁ | METAL + TKANINA |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 3.58kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 150 mm |
| MARKA | Milagro |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 30 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 620 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 400 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 60 |
| RODZINA LAMP | ALICE |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 5xE14 40W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 58.5 |
| LICZBA RAMION | 5 |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | RÓŻOWY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
