Żyrandol ALFA SOFIA PATYNA 3xE14 | 18343
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol ALFA SOFIA PATYNA 3×E14 | 18343
Elegancki żyrandol ALFA SOFIA w patynowym wykończeniu to klasyczne i funkcjonalne oświetlenie, które wprowadza do wnętrza przytulny i stylowy klimat. Wyposażony w trzy źródła światła E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i przyjemne oświetlenie, a możliwość dopasowania mocy i barwy światła pozwala dostosować oświetlenie do indywidualnych potrzeb. Klasyczny design i patynowe wykończenie nadają żyrandolowi ponadczasowy charakter, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni czy sypialni. Solidne wykonanie gwarantuje trwałość i komfort użytkowania, a żyrandol jednocześnie pełni funkcję praktycznego źródła światła i dekoracyjnego elementu wnętrza.
Dane techniczne
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 64 cm |
| Kolor podstawy | patyna |
| Szerokość | 53 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Barwa klosza | biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Głębokość | 53 cm |
| Wymiary klosza | góra - 9 cm ; dół - 17 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Wysokosc klosza | 13 cm |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 3xE14 |
