Żyrandol ALFA LUKRECJA BIAŁA 5xE14 | 21065
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żyrandol ALFA LUKRECJA BIAŁA 5×E14 | 21065
Elegancki żyrandol ALFA LUKRECJA BIAŁA to stylowe oświetlenie sufitowe, które idealnie sprawdzi się w salonie, jadalni lub przestronnej sypialni. Wyposażony w pięć źródeł światła E14 (żarówki nie są w zestawie), zapewnia równomierne i jasne oświetlenie całego pomieszczenia. Biała kolorystyka w połączeniu z klasycznym designem nadaje lampie lekkości i elegancji, tworząc przytulną i harmonijną atmosferę. ALFA LUKRECJA BIAŁA łączy funkcjonalność z dekoracyjnym wyglądem, stanowiąc ponadczasowy element wnętrza, który podkreśli jego styl i charakter.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Metal |
| Wysokośc regulowana | tak |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Ilość źródeł światła | 5xE14 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Źródło światła | E14 LED |
| Wysokość | 74 cm |
| Kolor podstawy | Biały antyczny |
| Szerokość | 50 cm |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Materiał klosza | materiał na folii PVC |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor klosza | ecru |
| Głębokość | 50 cm |
