Złączka LED 10mm. Łącznik z jednej strony.
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.1 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 14 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 165 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32.5 |
| WAGA NETTO | 0.003 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62.5 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.007 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| MATERIAŁ | PCV |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 5 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 550szt |
