Złączka LED 10mm. Kształt: L
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.008 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 5 mm |
| MATERIAŁ | PCV |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 250szt |
| MARKA | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.6 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 32 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 32 mm |
| WAGA NETTO | 0.004 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
