Złączka LED 10mm. Kształt +
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| WAGA NETTO | 0.005 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41, 5 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.009 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1 |
| MATERIAŁ | PVC |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 5 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 250szt |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.1 kg |
| KATALOG | 2023 |
