Zestaw Volf Track Biały 4xGU10 1,5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 76 |
| RODZINA LAMP | VOLF |
| MOC | 4xGU10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 58mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.1kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.93kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1500mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.05kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 75mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 4 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 58mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 145mm |
