Zestaw Led RGB 5m IP54 Sterownik + Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.42kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.2kg |
| WAGA BRUTTO | 0.46kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP55 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + MIEDŹ |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 12W LED |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5000mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 8mm |
| NOWOŚCI | 24 |
