Zestaw Led RGB 3m IP65 Sterownik + Pilot
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| WAGA NETTO | 0.4 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 3 mm |
| MATERIAŁ | PCB |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 7.3W/m |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 10 mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 3 m |
