Zestaw LED RGB Wi-FI 5m Smart Tuya IP65 + CCT + Dim 12V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw LED RGB Smart to propozycja od polskiej marki EKO-LIGHT, która opiera się na innowacyjnej technologii inteligentnego oświetlenia. Daje to możliwość prostego i szybkiego sterowania światłem z każdego miejsca w Twoim domu. Pasek LED został zaprojektowany w taki sposób, by można było go obsługiwać za pomocą mobilnej aplikacji zainstalowanej na smartfonie lub tablecie. Oprogramowanie Smart Tuya działa za pomocą specjalnego kodu QR albo aplikacji o nazwie Smart Life dostępnej w internecie. Łatwa instalacja i bezproblemowa konfiguracja pozwala użytkownikowi od razu zarządzać oświetleniem bez pomocy specjalisty.
Pasek LED RGB nadaje się praktycznie do każdego pomieszczenia, jednak najlepiej będzie prezentował się w sypialni lub pokoju nastolatka. Nowoczesna konstrukcja zestawu pozwala na zmianę koloru i natężenia światła w zależności od nastroju domowników. Łatwa instalacja oświetlenia nie powinna nikomu przysporzyć kłopotu, za to należy pamiętać, że nie wolno samemu obcinać nożyczkami paska.
Produkty z linii Smart Tuya od firmy EKO-LIGHT są objęte całkowitą gwarancją producenta.
W skład kolekcji pasków LED od polskiej marki EKO-LIGHT wchodzą następujące modele:
- zestaw LED RGB Wi-FI 3m Smart Tuya IP65 + CCT + Dim 12V EKSM7527
- zestaw LED RGB Wi-FI 5m Smart Tuya IP65 + CCT + Dim 12V EKSM7534
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 3 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| MOC | 12.5W LED |
| MARKA | Eko-Light |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5 m |
| KATALOG | 2023 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 10 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1250 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K÷6500K + RGB |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5 m |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K÷6500K + RGB |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1250 lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 3 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 10 mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| MOC | 12.5W LED |
