Zawiesie Plafon MAQ 18W / 24W / 50W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | 31) CRI RA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 145mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 145mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| RODZINA LAMP | MAQ |
| WAGA NETTO | 0.32kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| NOWOŚCI | 24 |
| WAGA BRUTTO | 0.325kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 1000mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.66kg |
