Zasilacz 200W Magnetic Track 5mm CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 31mm |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 200W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 355mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 22mm |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36.5 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 25kg |
