Zasilacz 150W Magnetic Track 5mm CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 25mm |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 150W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 85mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 85mm |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
