Żarówka mini GU10 3W 3000K 200lm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 200lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 47mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.95kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200szt |
| GWINT | mini GU10 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 3W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 35mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| KĄT ŚWIECENIA | 80° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 2000h |
| WAGA NETTO | 0.024kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.028kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
