Żarówka LED GU10 9W biała neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GU10 9 W jest to źródło światła wykorzystujące diody LED SMD.
Główną zaletą żarówki LED Gu10 9 W jest bardzo niski pobór energii (9W) jednocześnie emitując światło odpowiednio ~75 W dla zwykłej żarówki halogenowej.
Zastosowanie: Żarówka LED GU10 9 W pasuje do wszystkich standardowych modeli oprawek sufitowych, żarówka GU10 9 W może być stosowana w łazienkach, biurach, pokojach, salonach, jako oświetlenie elewacji.
Parametry techniczne:
Model: GU10 9W
Typ diod LED: SMD 2835
Gwint: GU10
Napięcie zasilania: 220-240V AC (CCD 170-265V)
Barwa światła: Neutralna Biała 4000K
Strumień świetlny: 810 lumen Średnica: 50mm
Wysokość: 66mm
Żywotność: 30 000h
Certyfikaty: CE, RoHS
Gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Nowa klasa energetyczna | F |
| Kod producenta | 5903678820381 |
| Stan | Nowy |
| Etykieta | id-38 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Brand | Syntron |
| Okres gwarancji dla przedsiębiorców | 12 miesięcy |
| Moc znamionowa | 9W |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta/dystrybutora |
| Kolor obudowy | Biały |
| Okres Gwarancji | 24 miesiące |
| Model | 5903678820381 |
| BARWA ŚWIATŁA | Biała Neutralna (4000K) |
| Dane Producenta | Domeno Group Sp.z o .o. ul. Mickiewicza 33, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com, NIP:5512671295 |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
| Kolor klosza | Biały Mleczny |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Kształt żarówki | Reflektor |

