Żarówka LED GU10 5W biała neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GU10 5W biała neutralna
Żarówka LED GU10 5 W jest to źródło światła wykorzystujące diody LED SMD .
Główną zaletą żarówki LED Gu10 5 W jest bardzo niski pobór energii ( 5 W ) jednocześnie emitując światło odpowiednio ~50 W dla zwykłej żarówki halogenowej. Zastosowanie: Żarówka LED GU10 5 W pasuje do wszystkich standardowych modeli oprawek sufitowych, żarówka GU10 5 W może być stosowana w łazienkach, biurach, pokojach, salonach, jako oświetlenie elewacji.
Parametry techniczne;
- Model: GU10 5W
- Typ diód LED: SMD 2835
- Gwint: GU10
- Napięcie zasilania: 220-240V AC
- Barwa światła: Neutralna biała 4000k
- Strumień świetlny: 450 lumen
- Kąt padania światła: 120 stopni
- Średnica: 50mm
- Wysokość: 56mm
- Żywotność: 30 000h
- Certyfikaty: CE, RoHS
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Etykieta | id-34 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Brand | Syntron |
| Okres gwarancji dla przedsiębiorców | 12 miesięcy |
| Moc znamionowa | 5W |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta/dystrybutora |
| Kolor obudowy | Biały |
| Okres Gwarancji | 24 miesiące |
| Model | 5903678820343 |
| BARWA ŚWIATŁA | Biała Neutralna (4000K) |
| Dane Producenta | Domeno Group Sp.z o .o. ul. Mickiewicza 33, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com, NIP:5512671295 |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
| Kolor klosza | Biały Mleczny |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Kształt żarówki | Reflektor |
| Nowa klasa energetyczna | F |
| Kod producenta | 5903678820343 |

