Żarówka LED G9 5W barwa ciepła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówki LED to źródło energooszczędnego światła. Ich oszczędność w porównaniu do tradycyjnych żarówek sięga 80%, stąd też rosnąca popularność tego produktu.
Parametry techniczne;
Model: G9 5W
Typ diód LED: SMD 2835
Gwint: G9
Napięcie zasilania: 220-240V AC
Barwa światła:Ciepła 3000k
Strumień świetlny: 500 lumen
Kąt padania światła: 180 stopni
Średnica: 16mm
Wysokość: 51mm
Żywotność: 30 000h
Certyfikaty: CE, RoHS
Dane techniczne
| Okres Gwarancji | 24 miesiące |
| Kształt żarówki | Kapsułka |
| Dane Producenta | Domeno Group Sp.z o .o. ul. Mickiewicza 33, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com, NIP:5512671295 |
| BARWA ŚWIATŁA | Biała Neutralna (4000K) |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Kolor klosza | Przezroczysty |
| Kod producenta | 5903678820923 |
| Stan | Nowy |
| Brand | Syntron |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Moc znamionowa | 5W |
| Okres gwarancji dla przedsiębiorców | 12 miesięcy |
| Model | 5903678820923 |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta/dystrybutora |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
