Żarówka LED Filament E27 ozdobna 8W barwa biała ciepła Edison
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Model: E27 8W A60
Napięcie zasilania: 230 V AC 50-60 Hz
Rodzaj diody SMD: COG
Strumień świetlny: 880 lm
Rozmiar: długość 106 mm / szerokość 60 mm
Żywotność: Do 25 000 godzin
Moc wyjściowa: 8W
Barwa światła: biała ciepła 2700K
Materiał: obudowa szklana
Gwarancja: 24 miesiące
Certyfikaty: CE, RoHS
Dlaczego warto stosować oświetlenie LED? Diody LED do wygenerowania tej samej mocy świetlnej potrzebują aż 8-10 razy mniej energii elektrycznej niż klasyczne źródła światła. Nowoczesne diody LED potrafią świecić nawet przez 30 000 - 50 000 godzin. Dodatkową zaletą oświetlenia opartego na technologii LED różnorodność barw światła co pozwoli nam dostosować pomieszczenie do naszych potrzeb.
Dane techniczne
| Model | 5903678820701 |
| Moc | 8 |
| Minimalna liczba cykli włączeń/wyłączeń | 100000 |
| Szerokość | 6 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Rodzaj | LED |
| Nowa klasa energetyczna | E |
| Głębokość | 6.4 |
| Napięcie znamionowe | AC 220-240V 50/60Hz |
| Kolor szkła | przezroczyste |
| Okres gwarancji dla przedsiębiorców | 12 miesięcy |
| Instrukcje użytkowania PL,ENG | https://syntron.eu/data/include/cms//Instrukcja.pdf |
| Kształt żarówki | Kulka |
| Kształt | Tradycyjna żarówka, Kulisty |
| Rodzaj gwarancji | Gwarancja producenta/dystrybutora |
| Dane Producenta | Domeno Group Sp.z o .o. ul. Mickiewicza 33, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, kontakt: +48 730100294 e-mail:biuro@domenoled.com, NIP:5512671295 |
| Kolor klosza | Przezroczysty |
| Jasność | 880 |
| Okres Gwarancji | 24 miesiące |
| Moc znamionowa | 8W |
| Napięcie (V) | 230V |
| Brand | Syntron |
| MARKA | Syntron |
| Stan | Nowy |
| Temperatura barwowa | 2700 |
| Barwa światła | Biała Ciepła (3000K), biały ciepły |
| Etykieta | id-70 |
| Kod producenta | 5903678820701 |
| Trwałość | 30000 |
| Wysokość | 10.5 |
