Żarówka LED 9W GU10 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 900lm |
| MOC | 9W LED |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.5kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MATERIAŁ | PC+ALU |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA NETTO | 0.03kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.04kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.2 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.2 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 58mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | 24 |
