Żarówka LED 6,5W GU10 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stawiamy wyłącznie na jakość, bezpieczeństwo oraz państwa zadowolenie z naszych produktów. Jako klienci jesteście dla nas najważniejsi.
Wszystkie oferowane przez nas żarówki LED charakteryzują się niewielkim poborem prądu - 90% zurzycia co do tradycyjnej żarówki.
Żarówki z typu GU10 to wysokiej jakości produkty, które wykorzystują nowoczesną technologię LED opartą o półprzewodnikowe diody led SMD. Charakteryzuje je przede wszystkim długa żywotność.
To idealna opcja do oświetlenia mieszkań.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.2 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 58mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.2 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| Uziemienie | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | - |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| MOC | 6.5W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| NOWOŚCI | 22 |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 560lm |
| WAGA NETTO | 0.021kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.9kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.03kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
