Żarówka LED 3W G9 Ceramic Soczewka Barwa: Neutralna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 3W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | G9 |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000 |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.016kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 21mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | >80 |
| WAGA BRUTTO | 0.020kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 21mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | LED |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 52.5mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.5kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 500szt |
| KOLOR | BIAŁY |
