Żarówka LED 3W G4 12V 3000K Ceramiczna + PC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 3W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Ceramic+PC |
| KĄT ŚWIECENIA | 300° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 15mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.01kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 15mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA BRUTTO | 0.015kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.7 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 380lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 43.3mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.5kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 500 |
| GWINT | G4 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
