Żarówka LED 3,5W G9. Barwa: Ciepła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Przy dziesięciokrotnie mniejszym zużyciu prądu dostarcza podobną ilości światła co tradycyjna żarówka żarowa, charakteryzuje się jednocześnie kilkudziesięciokrotnie dłuższą żywotnością do około 25000 godzin.
Żarówka posiada silikonową ochronkę dzięki czemu nie ma bezpośredniego kontaktu z diodami, a także zapewnia ona bezpieczeństwo przed wilgocią, wodą oraz różnego rodzaju zanieczyszczeniami.
Pozwala to na jej montowanie praktycznie w każdym miejscu w mieszkaniu od pokoju po kuchnię i łazienkę.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 320 Lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø16 mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| GWINT | G9 |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 3.5W |
| MARKA | Eko-Light |
