Żarówka LED 12W AR111 GU10 4000K/ Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka AR111 do oświetlenia punktowego, idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach jak i do oświetlenia produktów na wystawach sklepowych oraz eksponatów muzealnych. Produkt objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Dane techniczne
| GWINT | GU10 |
| NOWOŚCI | 22 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1000lm |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.5kg |
| WAGA NETTO | 0.118kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.141kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 38° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 68mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | CZARNY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| MOC | 12W |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| NOWOŚCI | 22 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| NAPIĘCIE | 230V |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 111mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 38° |
| GWINT | GU10 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 68 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.118kg |
| MOC | 12W |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 68mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA BRUTTO | 0.141kg |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.5kg |
| CRI [RA] | 80 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1000lm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
