Żarówka LED 1,5W G4 12V 4000K Plastik
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kompaktowy rozmiar i trzonek G4 sprawiają, że żarówka doskonale sprawdza się w lampach dekoracyjnych, oświetleniu podszafkowym i innych systemach niskonapięciowych. Wykonana z wysokiej jakości plastiku, charakteryzuje się trwałością i odpornością na uszkodzenia, co czyni ją niezawodnym wyborem na długi czas.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 500.0000 |
| GWINT | G4 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 1.5W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | PLASTIC |
| KĄT ŚWIECENIA | 300° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 10mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.0016kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 10mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA BRUTTO | 0.0066kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.7 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 170lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 33.4mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.3kg |
