Żarówka G45 do EKG2292
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 2kg |
| MOC | 0.5 |
| GWINT | E27 |
| BARWA ŚWIATŁA | 3000lm |
| NAPIĘCIE | 36V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45mm |
| MATERIAŁ | METAL + PC |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.013kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| MARKA | Milagro |
| CRI [RA] | <80 |
| WAGA BRUTTO | 0.018kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | N/D |
| ZASILANIE | N/D |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| RODZINA LAMP | GIRLANDA 36 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 69mm |
| KOLOR | N/D |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
