Żarówka Dekoracyjna 4W ST64 E27 Amber
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.06kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 64 mm |
| MATERIAŁ | Szkło |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| WAGA BRUTTO | 0.07kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 64 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 143 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| KOLOR | Bursztynowy |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 4W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.5 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | E27 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Uziemienie | Nie |
