Żarówka Dekoracyjna 4W G125 E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| CRI [RA] | 80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 4W |
| GWINT | E27 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 320 Lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.6 |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | Szkło |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.1kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 125mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| WAGA BRUTTO | 0.2kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 125mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 330° |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
