Żarówka COB LED 4W G9 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilanie 230V sprawia, że żarówka jest gotowa do bezpośredniego podłączenia, co upraszcza instalację i eliminuje konieczność stosowania dodatkowych zasilaczy. Dzięki niskiemu poborowi energii, Żarówka COB G9 pozwala na oszczędności przy zachowaniu wysokiej jakości oświetlenia, co czyni ją idealnym wyborem do nowoczesnych, energooszczędnych wnętrz.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.018kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.7 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 530lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 66.5mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 500 |
| GWINT | G9 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 4W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | Szkło |
| KĄT ŚWIECENIA | 330° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 14.5mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.01kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 14.5mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
