Żarówka COB 2W G4 12V 4000K Silikon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.006kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.7 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.4 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 270lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32.5mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 500 |
| GWINT | G4 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| MOC | 2W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| MATERIAŁ | SYLIKON |
| KĄT ŚWIECENIA | 300° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 12.8mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.001kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 12.8mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
