ŻYRANDOL ALFA DILARA DREWNIANY 4XE14 / 63391
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Szerokość | 50 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
| Głębokość | 50 cm |
| Ilość źródeł światła | 4 x E14 max 10W LED |
| KOLOR | jasne drewno |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wysokość | 73 cm |
