ŻYRANDOL ALFA BOLENO DREWNIANY & ZŁOTY 3xE27 / 62557
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Głębokość | 61 cm |
| KOLOR | złoty , jasne drewno |
| Wysokośc regulowana | nie |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Ilość źródeł światła | 3 x E27 max 15W LED |
| Wysokość | 67 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 61 cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Barwa klosza | biały |
| Materiał korpusu | stal lakierowana|drewno |
