ZESTAW OCZEK KWADRATOWYCH 3x5W GU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.35 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 89 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.45 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 36 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 62 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 89 mm |
| KOLOR | SREBRNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 22.5 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 3 x 5W |
| GWINT | GU10 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
