ZASILACZ LED 60W IP20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20.10 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 155 mm |
| WAGA NETTO | 0.186 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 55 mm |
| WAGA BRUTTO | 0.19 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 60W / 12V / 5A |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
