ŻARÓWKA UFO 15W LED ZIELONA + KABEL W OPLOCIE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 300-1500 mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø150 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200 lm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| GWINT | E27 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.07 kg |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 15W |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
