ŻARÓWKA LED 5W GU10. Barwa: CIEPŁA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stawiamy wyłącznie na jakość, bezpieczeństwo oraz państwa zadowolenie z naszych produktów. Jako klienci jesteście dla nas najważniejsi.
Wszystkie oferowane przez nas żarówki LED charakteryzują się niewielkim poborem prądu - 90% zurzycia co do tradycyjnej żarówki.
Żarówki z typu GU10 to wysokiej jakości produkty, które wykorzystują nowoczesną technologię LED opartą o półprzewodnikowe diody led SMD. Charakteryzuje je przede wszystkim długa żywotność.
To idealna opcja do oświetlenia mieszkań.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 100° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| GWINT | GU10 |
| MOC | 5W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø50 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
