ŻARÓWKA KRYSZTAŁ 4,3W G45 E27 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.12 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 37mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.13 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 67mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.8 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 86mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.8 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 410 lm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 4.3W |
| GWINT | E27 |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Szkło |
