ŻARÓWKA GLOB 15W E27. BARWA: CIEPŁA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 120mm |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.2 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.2 |
| NOWOŚCI | 21/22, NIEAKTYWNE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1400 lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 158mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| GWINT | E27 |
| KĄT ŚWIECENIA | 270° |
| MOC | 15W |
| MATERIAŁ | Szkło |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
