ŻARÓWKA FILAMENTOWA 6W ST64 E27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bańka żarówki ML548 ma podłużny kształt oraz wyjątkowy bursztynowy kolor, który pięknie oświetli każde wnętrze. Tę żarówkę można doskonale wyeksponować, umieszczając ją na przykład w drucianych abażurach. Ten model świetnie sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych.
Żarówka jest objęta gwarancją producenta.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 164 mm |
| GWINT | E27 |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 6W |
| MATERIAŁ | Szkło |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø64 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 420 lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
