ŻARÓWKA FILAMENTOWA 4W G45 E27 Amber Barwa: Ciepła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szkło, z którego została wykonana ma piękny, bursztynowy kolor. Dzięki temu światło, jakie daje, stwarza niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu. Ten model świetnie pasuje do lamp utrzymanych w stylu vintage czy tych z przezroczystym szkłem.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Szkło |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø45 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 290° |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| GWINT | E27 |
| MOC | 4W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
