ŻARÓWKA AR111 - 6W GU10 4000K / Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka AR111 do oświetlenia punktowego, idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach jak i do oświetlenia produktów na wystawach sklepowych oraz eksponatów muzealnych. Produkt objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Dane techniczne
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 40° |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | PLASTIK + ALUMINIUM |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.118kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA BRUTTO | 0.138kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| NOWOŚCI | 23 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 450 Lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 68mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 6W |
| GWINT | GU10 |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | 23 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NAPIĘCIE | 230V |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KĄT ŚWIECENIA | 40° |
| GWINT | GU10 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 450 Lm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 111mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 68mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MOC | 6W |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.118kg |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| CRI [RA] | 80 |
| MATERIAŁ | PLASTIK + ALUMINIUM |
| WAGA BRUTTO | 0.138kg |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
