ŻARÓWKA AR111 - 6W GU10 3000K/ Biała
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka AR111 do oświetlenia punktowego, idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach jak i do oświetlenia produktów na wystawach sklepowych oraz eksponatów muzealnych. Produkt objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø 111 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 40° |
| WAGA NETTO | 0.2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.21 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 480 Lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 6W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| KĄT ŚWIECENIA | 40° |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 480 Lm |
| MARKA | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.2 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| GWINT | GU10 |
| WAGA BRUTTO | 0.21 kg |
| MOC | 6W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11 kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø 111 mm |
