ŻARÓWKA AR111 - 12W GU10 3000K / Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200lm przy 360° 1000lm przy 90° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 68mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| GWINT | GU10 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 12W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + ALUMINIUM |
| KĄT ŚWIECENIA | 38° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA NETTO | 0.118kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA BRUTTO | 0.141kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.8 |
| NOWOŚCI | 23 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| NOWOŚCI | 23 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| NAPIĘCIE | 230V |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 111mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 38° |
| GWINT | GU10 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.8 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200lm przy 360° 1000lm przy 90° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 68mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.118kg |
| MOC | 12W |
| CRI [RA] | 80 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + ALUMINIUM |
| WAGA BRUTTO | 0.141kg |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
