ŻARÓWKA AR111 - 10W G53 4000K/ Szara
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.2 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.21 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| KOLOR | Szary |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 806 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11 kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50.0000 |
| GWINT | G53 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| MOC | 10W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KĄT ŚWIECENIA | 40° |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø 111 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.21 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 10W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø 111 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 806 lm |
| KOLOR | Szary |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11 kg |
| MARKA | Eko-Light |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| NAPIĘCIE | 12V |
| GWINT | G53 |
| KĄT ŚWIECENIA | 40° |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.2 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50.0000 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
