ŻARÓWKA AR111 - 10,5W GU10 3000K/ Czarny z odbłyśnikiem
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | PLASTIK + ALUMINIUM |
| KĄT ŚWIECENIA | 18° |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 115kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WAGA BRUTTO | 135kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | 23 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500 Lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 10.5W |
| GWINT | GU10 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KĄT ŚWIECENIA | 18° |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| MOC | 10.5W |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| MARKA | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 111mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| NAPIĘCIE | 230V |
| GWINT | GU10 |
| WAGA NETTO | 115kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500 Lm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA BRUTTO | 135kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| CRI [RA] | 80 |
| MATERIAŁ | PLASTIK + ALUMINIUM |
