Wtyczka Wi-Fi Tuya Smart Pojedyńcza 10A IP20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 12W LED, Max. 2300W |
| MARKA | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 63 mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 63 mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | BIAŁY |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KOLOR | BIAŁY |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 12W LED, Max. 2300W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KATALOG | 2023 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 63 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 63 mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
