Wentylator stojący EKO-LIGHT 29" Tower Biały
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 730 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 50W |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| WAGA NETTO | 1.75 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 76 |
| KOLOR | BIAŁY |
