Wentylator stojący EKO-LIGHT 10" Tripod Copper
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| WAGA NETTO | 1.75 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 34 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 33 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 690 mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| MOC | 40W |
| MARKA | Eko-Light |
