WENTYLATOR STOJĄCY EKO-LIGHT Z PILOTEM 16''BIAŁY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 40W |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø400 mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 1000-1280 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| WAGA NETTO | 2.33 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| WAGA BRUTTO | 2.83 kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 47 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
