WENTYLATOR STOJĄCY EKO-LIGHT 16'' BIAŁY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 45W |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 1000-1280 mm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø400 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 53 |
| WAGA NETTO | 2.30 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| WAGA BRUTTO | 2.80 kg |
| KOLOR | BIAŁY |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 43 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| MARKA | Eko-Light |
